LVD Test Laboratuvarı

LVD Test Laboratuvarı

Eurolab ilk önce standartların evrimi bilmesini sağlar Avrupa düzeyinde bir teknik komite bir parçası olması ve daha sonra müşterilerine yeni düzenleyici gereksinimleri rapor verir. 

Eurolab azından Avrupa ve Uluslararası elde etmek için sertifikasyon testleri ve tamamlama uygulamaları çalıştırabilir Sertifikalar. 

Eurolab Rohs Direktifi gelişiyle Direktifin gereklerini yürütmek için teçhizat ve eğitim yatırım yapmıştır. Sen aslında tamsayılar homojen malzeme veya ürünlerin kendi laboratuar XRF kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz ve son olarak dosya Uyum oluşturulmasına. 

Laboratuvarda bir iç bölümü, çalışma ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel test cihazları uygulamak mümkün zorunlu düzenlemelerin gerektirdiği normal testleri ötesinde. Stres testleri, dayanıklılık, yaşlanma döngüleri, güvenilirlik doğrulama, araştırma guatsi, ve diğerleri 

laboratuvarlarında size elektromanyetik uyumluluk testleri (Burst EMC, ESD, Dalgalanma,) yapabilir yayınlanmıştır hem bir yankısız ekranlı odasında o titreşim, şok, kimyasal testlerin testleri, gıda, kozmetik ve oyuncak ve diğer pek çok temas halinde ürünler için testler.

 

Eurolab için LVD testi kurumun teknik ana parçasıdır Avrupa standartlarının çalışma komiteleri

  • Komite CT62 tıbbi cihazlar,
  • Komite CT59 aletleri,
  • CT 34 aydınlatma armatürleri,
  • Ve birçok diğerleri

Eurolab (CE tüm kendi laboratuvarlarında ve laboratuvar testlerinde ile ilişkili laboratuvarlarda hem ulusal,  Avrupa ve Uluslararası yapılmaktadır güvenlik denetimleri çerçevesinde testler yapabiliyor ve hem zorunlu sertifikasyon kuralları gereklerini yerine getirmek planlanan direktifler) ya da gönüllü (KEMA,TÜV,GS,CB,Nemko,vb.). 

Eurolab analiz ve test sırasında karşılaşılan sorunları çözmek için gerekli desteği sağlayacak biçimde güncelleştirilmiş sürekli uzman teknisyenler ve kullanır.